Dla inwestorów

REALIZACJA INWESTYCJI Z SCHOPP POLSKA W 4 PROSTYCH KROKACH

Krok 1

 

1. KROK PIERWSZY - DYWAN NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM DLA TWOJEGO OBIEKTU

Dywan najlepszym rozwiązaniem dla Twojego obiektu

Przede wszystkim skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie. Dzięki temu SAMODZIELNIE ocenisz walory nawierzchni dywanowej Schopp.

 

W naszym obiekcie pokazowym będziesz miał okazję na własnej skórze poczuć elastyczność nawierzchni, jej poślizg, sposób odbijania się piłek czy wytrzymałość. Przedstawimy Tobie wszystkie niezbędne parametry techniczne oraz pokażemy sposób montowania podkładów. Tylko w ten sposób przekonasz się, że nasze nowoczesne nawierzchnie dywanowe są najlepszym rozwiązaniem dla Twojego obiektu!

 

Aby uzyskać wysokie walory użytkowe oraz sprostać wymaganiom technicznym, na przestrzeni lat tak udoskonaliliśmy nasze produkty aby uzyskać swobodę w konfigurowaniu wielu różnych systemów nawierzchni. Pozwala to osiągnąć niezwykłą uniwersalność niespotykaną dla klasycznych wariantów opartych na innych materiałach konstrukcyjnych. Bardzo uważnie analizujemy potrzeby każdego klienta i dostarczamy dokładnie to co spełni jego oczekiwania. Poza dostawą i montażem nawierzchni w nowych obiektach, oferujemy również kompleksową renowację istniejących.

 

My o tym wszystkim wiemy. Przekonaj się i Ty!

Krok 2

 

2. KROK DRUGI - DOPASUJ NAWIERZCHNIE DO SWOICH POTRZEB

Dopasuj nawierzchnię do swoich potrzeb

Wybór odpowiedniej nawierzchni to nie tylko dobór kolorów. W zależności od potrzeb nawierzchnia może być szybka lub wolna, przystosowana do gry amatorskiej bądź profesjonalnej, swoją charakterystyką może przypominać kort ziemny, „hard-court” lub zwykłą nawierzchnię dywanową. Często musi współgrać z wnętrzem obiektu sportowego.

 

Świadomi powyższych dylematów specjaliści SCHÖPP-SPORTBODEN GmbH ODDZIAŁ POLSKA odpowiedzą na wszystkie pytania jak również pomogą dobrać nawierzchnię, która najlepiej spełni oczekiwania Twoje i Twoich klientów. W tym celu przedstawimy połączenia kolorystyczne oraz rozwiązania techniczne, które zostały zastosowane na innych obiektach. Zobaczysz dziesiątki rozwiązań kolorystycznych, zapoznasz się z opiniami właścicieli obiektów oraz klientów korzystających z naszych nawierzchni. I co najważniejsze: sam przetestujesz nawierzchnię.

 

Twoja wizja i nasze doświadczenie to gwarancja sukcesu!

Krok 3

 

3. KROK TRZECI - ROZPOCZĘCIE REALIZACJI

ROZPOCZĘCIE REALIZACJI

Ten etap rozpoczynamy od dokładnych oględzin Twojego obiektu. Dokonujemy wszystkich niezbędnych pomiarów oraz określenia szczegółów przyszłej realizacji.

 

Po uzgodnieniu każdego detalu dotyczącego projektu i zaakceptowaniu jego ostatecznej wersji następuje wycena oraz podpisanie umowy.

  1. Podpisanie umowy. Umowa gwarantuje między innymi terminowe wykonanie zamówienia oraz określa termin montażu. Każda z naszych realizacji objęta jest umową, w której zawarte są zapisy na temat warunków współpracy. Dzięki temu, możemy zaoferować wysoką jakość usług oraz dokładnie określić zakres obowiązków spoczywających na naszej firmie.
  2. Wpłata zaliczki. Po tej czynności niezwłocznie przystępujemy do realizacji indywidualnego zamówienia.

 

Na każdym etapie realizacji projektu, jak również po jego zakończeniu służymy pomocą – zależy nam, aby nasze nawierzchnie były dla naszych Klientów powodem do zadowolenia i dumy przez długie lata.

Krok 4

 

1. KROK PIERWSZY - DYWAN NAJLEPSZYM ROZWIĄZANIEM DLA TWOJEGO OBIEKTU

Dostawa i montaż

Jesteśmy producentem i firmą rodzinną z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dzięki temu korzystamy ze skutecznych rozwiązań i szybko je wdrażamy.

 

Jednym z nich jest profesjonalny zespół montażowy. Wiele lat prac przy budowie obiektów na terenie całej Europy utwierdziło nas w przekonaniu, że zaoferowanie dostawy wraz z montażem zwalnia inwestora z ryzyka uszkodzenia nabytego towaru lub późniejszego powstania wad w wyniku niewłaściwej instalacji. Pozwala to również na uzyskanie gwarancji bezpośrednio od producenta.

 

Schopp Polska – zaufaj doświadczeniu.